Ana Sayfa | Kurumsal | Foto Galeri | Anlaşmalı Sigorta Şirketleri | Referanslar | İletişim
Ürün Arama :
19 Mayıs 2024 Pazar
Referanslar
Site İstatistiği
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün 34
Toplam 110706
Ip Adresiniz 44.200.86.95
Firma Hakkında / Kurumsal

   Cam ! Uygar insanın öncelikle yapılarda olmak üzere, hemen hemen her alanda vazgeçemeyeceği olmazsa olmaz bir ürün. 

     Camın bu vazgeçilemezliğinden yola çıkılarak kurulan Erciyes Oto CAM, güvenilirlik, titizlik ve gelişmiş kalite esaslarına dayalı bir anlayışla, kısa zamanda sektörün lider firmalarından biri olmuştur.Merkezi Kayseri'de, bulunan Erciyes Oto Cam; alanında uzman personeli ile cam ihtiyaçlarını çok kısa sürede karşılayabilmektedir.

     Erciyes Oto Cam olarak; 15 yıldır problemsiz ve garantili hizmet sunmaktayız. Tecrübeli ve yetişmiş personelimiz ile 3 kat 750 m2 üzerine kurulu geniş ürün yelpazesi ve garantili işçiliğimizin güvencesi sayesinde araçlarınızın tüm cam ihtiyaçlarını bulabileceğiniz tek adres olmaktan gurur duyuyoruz. Güler yüz ve Kalitenin bir arada bulunduğu firmamızda çözümsüz kalmayacağınızı garanti ediyoruz...

     Amacımız kaliteli, güvenilir, verimli ve çevreye saygılı üretim yapmak, ülkemizin ihtiyaçlarını yerli üretim ile karşılayarak, toplumun refah düzeyine katkıda bulunmak ve markamızı dünyada aranılan marka yapmaktır. Üretimde ve yönetimde kalite temel prensibimizdir. 

DEĞERLERİMİZ; 

" Ekip ruhu ile çalışan, sürekli gelişim gösteren, esnek, pazarda lider ve öncü olan, kalitesinden ödün vermeyen, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden, başarılı ve karlı bir kuruluş." 

KALİTE POLİTİKAMIZ; 

"Tüm paydaşlarımızın memnuniyetini ön plana çıkararak, kalite ve memnuniyet odaklı, çevreye saygılı,katılımcılık esasına dayalı üretim yapmak ve sürekliliğini sağlamak."

VİZYONUMUZ; 

"Tedarikçisi olduğumuz her sektörün çözüm ortağı olarak, Türkiye'de ilk birde yer almak ve dünyada marka olmak." 

MİSYONUMUZ; 

"Tüm paydaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmak için cam işlemek."

Çalıştığımız Cam Markaları

Powered By Kent Media